Úvodní stránka » Výstavy

 Jeden veterán nestačí...!

Ve spolupráci se serverem www.auto-mania.cz vychází série článků o historických automobilech, kterými se firma Foxtoys a její majitelé také zabývají. První článek již vyšel, jedná se o první představení vozů a majtelů, další článek je již přímo o konkrétním voze Chevrolet Camaro. Můžete se těšit na další články o vozech jako jsou Ferrari, Jaguar XJS, Lotus Esprit, Mercedes Benz 500 SEC atd.

Nejnovější díl série o historických automobilech se zabývá luxusním a velmi neobvyklým vozem: Bentley Mulsanne Turbo! Začtěte se a pokochejte se luxusním interiérem a výkonným motorem, který ve své době neměl konkurenci a i dnes patří k nejsilnějším strojům, které se na silnici objeví!

Čtvrtý díl série o historických automobilech se zabývá supersportem Lotus Esprit Turbo! Začtěte se a představte si dobu osmdesátých let, kdy se v tomto voze proháněl James Bond a v našich končinách jsme ho mohli vidět maximálně tak na obrázku ve Světě Motorů!

Třetí díl pojednával o vozech Ferrari 308 Quattrovalvole a Lancia Thema 8.32. K překvapení všech mají oba vozy stejné srdce pod kapotou, na článek si určitě najděte čas!

První článek, představení série o historických vozech.... 

Další článek o historických vozech se týká špičkově zrenovovaného Chevroletu Camaro Z28 z roku 1978! Také se již můžete těšit na další článek, již je napsán a můžete ho očekávat velmi brzy.

Model Hobby 2010

Od čtvrtka 30. září do neděle 3. října probíhá tradiční výstava modelů a hraček Model Hobby 2010.

Letos zde opět nechybí naše firma a jako vždy jsme pro vás připravili zajímavý stánek plný modelů prodávaných za výstavní ceny! Jedná se zejména

Náš stánek je opět letos v duchu modelů agenta 007 Jamese Bonda včetně velkého vozu Lotus Esprit, tak určitě přijďte, jindy už tento vůz neuvidíte.

Po kliknutí na obrázek se zobrazí více fotografií z této výstavy:

 


 

Výstava veteránů ve Stuttgartu 2009

V březnu 2009 se opět konala velice pěkná výstava veteránů a vozů youngtimer na výstavišti v německém Stuttgartu. Fotografie z vtéto výstavy, kterou jsme shlédli v rámci firemní návštěvy stánku Asociace Veteran Car Clubů Autoklubu České republiky a Českého veterán klubu si můžete prohlédnout zde.

Jako obvykle, znovu zde bylo k vidění mnoho vozů, které se často objevují jako modely! Prohlédnutí tedy stojí určitě zas za to.

Fotografie:Model Hobby 2008

Od čtvrtka 2. října do neděle 5. října probíhá tradiční výstava  modelů a hraček Model Hobby.

Naše firma zde samozřejmě nechybí a jako vždy jsme pro vás připravili  zajímavý stánek  plný modelů  prodávaných za výstavní ceny!

Náš stánek je letos celý v duchu modelů agenta 007 Jamese Bonda včetně velkého vozu Lotus Esprit, tak určitě přijďte, jindy už tento vůz neuvidíte.

Po kliknutí na obrázek se zobrazí více fotografií z této výstavy:

 


 

Výstava veteránů ve Stuttgartu 2008

V březnu 2008 se konala velice pěkná výstava veteránů a vozů youngtimer na novém výstavišti v německém Stuttgartu. Na této výstavě měla svou prezentaci i česká enkláva a společně s ní byly vystaveny české modely včetně modelů od naší firmy. Nejen proto jsme tuto výstavu navštívili a udělali mnoho zajímavých fotografií i pro vás.

Když budete prohlížet pozorně, najdete nejeden vůz, který se aktuálně vyrábí i jako model a který máte možná právě ve vaší sbírce!

Fotografie:

Norimberský veletrh 2008

Začátkem února se každý rok koná v německém městě Norimberk veletrh hraček a modelů, na kterém představují své novinky všichni výrobci, kteří ve světě modelů něco znamenají.

Každý rok na tento veletrh přijíždíme i my a vzhledem k tomu, že zde máme spoustu jednání a zůstáváme tam téměř celý týden, najdeme si vždy čas nafotit, co bude nového a prostřednictvím naších stránek poskytnout tyto fotografie i vám, našim zákazníkům.

Nyní již konec řečí, podívejte se na fotografie:

Model Hobby 2007

Od čtvrtka 27. září až do neděle 30. září probíhala prodejní výstava modelů a hraček Model Hobby. Naše firma zde měla  již tradičně stánek a mnoho modelů zde každý rok nabízí v akci za snížené ceny. Výstava vždy určitě stojí za zhlédnutí, náš stánek se dá najít již tradičně podle vystaveného skutečného vozu!

Po kliknutí na obrázek se zobrazí více fotografií z této výstavy:

 

Model Hobby 2006

Od  26. září až do 30. září probíhala prodejní výstava modelů a hraček Model Hobby. Naše firma zde měla  již tradičně stánek. Výstava vždy určitě stojí za zhlédnutí, náš stánek se dal jako obvykle snadno určit podle vystaveného skutečného vozu!

Po kliknutí na obrázek se zobrazí více fotografií z této výstavy:

    

 

 

 

 Norimberský veletrh 2007

Na začátku února se každý rok koná Norimberský veletrh, jedna z největších akcí ve světě hraček a modelů na světě. My vám z něho také každý rok přinášíme aktuální fotografie nejzajímavějších novinek. Letos je to již téměř 400 fotografií!!!
Fotografie si můžete prohlédnout zde:

Fotografie Norimberk 2007

 

 

 

 

 
Modely - Auta - Motocykly - Letadla

ADRESA FIRMY

Fox toys s. r. o.
K Žižkovu 3/379
190 00 Praha 9

Telefon
(+420) 274 81 56 89
e-mail:
foxtoys@foxtoys.cz

O nás

Zabýváme se dovozem sběratelských modelů a jejich následným malo- a velkoobchodním prodejem.

V naší nabídce najdete modely aut známých značek (PMA Minichamps, Ixo Models, Norev, Schuco), modely motorek, letadel, tanků a také plastové stavebnice a potřeby pro modeláře.

Na přání zajistíme potisk vybraných modelů dle Vašich představ.

JAZYK